Юнацький мовний табір «Polyglot» у місті Скала
(Польща, Малопольський уїзд, 16 км від Кракова)
Дата заїзду: 17.07.2021 - 28.07.2021
Вчись! Відпочивай! Фантазуй!
(вікова категорія 13-18 років)

Багато учнів та студентів захоплюються книжками, фільмами, іграми, в яких дії відбуваються у казкових світах. Так цікаво слідкувати за пригодами героїв! Шукати необхідну тропку у дрімучому лісі, яка приведе до зачарованої принцеси; у темних печерах вивідувати секрети гномів; шукати клади у підземеллях, які охороняють моторошні привиди; чекати на напад ворогів, вдивляючись у вузьку бійницю старовинного замка-фортеці. А не хотілося би вам самим наяву зануритися у зачарований світ казки?

Це цілком реально! Поблизу від Кракова (16 км) у Польщі є дивовижне місце – Ойцовський національний парк. На відносно невеликій території зустрічаються і цікаві природні об’єкти, і пам’ятники історії. Чудернацькі скали, які нагадують велетнів та чудовиськ; таємничий ліс з тропками серед вікових дерев; темні печери та підземні озера; середньовічний замок; старовинна фортеця; каплиця на воді. И все це вкутано легендами та казками.

Можливо, ви вигадаєте нову казку, зробите дивовижну знахідку або маленьке відкриття, напишете свою цікаву історію. А вдома розповісте її друзям. А чому би й ні? Нема сумніву, що з цієї поїздки ви привезете багато чудових фотографій та незабутніх спогадів. Тож збирайтесь до Польщі!

Основою програми є щоденні заняття мовами – польською та англійською.

Передбачено два варіанти навчання:
1. Польська програма – 3 години щоденних занять + мовний клуб.
2. Польсько-англійська програма – 3 години польської мови та 2 години англійської мови щоденно.

Завантажити повний опис поїздки з цінами

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода