15.10.2020

Чому EuroStart рекомендує Діалог

Ні для кого не секрет, що якщо Ви претендент на отримання ВО (вищої освіти) – складати ЗНО необхідно! Як місцеві університети, так і ВНЗ за кордоном вимагають повноцінний документ про закінчення школи!
Як центр, котрий спеціалізується на освіті за кордоном – до нас часто приходять iз схожим запитом: "Хочемо до престижного ВНЗ, європейську освіту, а підкажіть, яка спеціальність зараз в ТОПі, а де простіше поступити, щоб потягнув потім."

Вибір професії, не менш важливий, ніж вибір супутника по життю! Тому, а "що зараз в ТОПі» - не коректне питання, правильне питання - "а що цікаво, що виходить найкраще, а які сильні сторони у абітурієнта?" І тому ми завжди відповідаємо: "Давайте почнемо з профорієнтації !!!" І тільки після цієї консультації ми повертаємося до питання про престижний ВНЗ і європейську освіту!

Ми давно співпрацюємо з Центром розвитку "Діалог", який і проводить профтестування, комп'ютерну діагностику і повноцінну консультацію психолога-профорієнтолог, який і допомагає визначиться з професією! Наші майбутні студенти на 83% відразу визначаються!

Другий важливий запит - "а куди легше вступити і де простіше вчитися" також знімається, якщо в українському атестаті хороші бали по ЗНО. В деякі престижні ВНЗ, на певні спеціалізації відбувається зарахування без іспитів з профільних предметів (* знання мови тієї країни, куди вступаєте - не береться до уваги, він здається в будь-якому випадку), якщо у вас середній бал 9,5 і вище!

І в цьому випадку ми також рекомендуємо Центр розвитку "Діалог", тому що педагоги - професіонали і працюють на результат: 86% випускників Центру склали ЗНО на 170 балів і вище. Погодьтеся, це відмінний показник! Приходьте на пробне безкоштовне ЗНО і познайомтеся особисто з педагогами!

На завершення нашого огляду додамо, що 50% успіху залежить від бажання і мотивації абітурієнта (!А не його батьків))!

Якщо перед ним стоїть мета - освіта за кордоном, він буде працювати на результат!

Тож дiйте i не вiдкладайте важливi питання на останнiй момент!

З повагою, ваш EuroStart!

Ознайомчі поїздки до ВНЗів

Табори за кордоном

Чехія

Польща

Словаччина

Австрія

Німеччина

Кіпр

Швейцарія

Мовні курси в Дніпрі

Дніпро - екскурсії

Профорієнтація та ЗНО

Погода